fotka Ing. Ľudovít Nemček

Ing. Ľudovít Nemček

finančný konzultant


O mne

V Allianz-Slovenskej poisťovni pracujem od roku 1986. Mojím úspechom je veľké množstvo

spokojných klientov. Mnohým som pomohol v ich ťažkých životných a neočakávaných situáciách.

Veľmi rád pracujem a stretávam sa s ľuďmi, ktorým sa snažím poradiť a pomôcť.

Mám 1012 klientov.

Kontakt

+421905516404

Stiahnuť vizitku
O nás

Poisťovňa Allianz sa podľa tohtoročného rebríčka Brand Finance Global 500 stala tretí rok po sebe najocennejšou poisťovacou značkou na svete. Jej hodnota dosiahla 18,6 miliardy eur, čo je o 8,1% viac ako v predchádzajúcom roku. Ako jediná poisťovňa patrí medzi 50 najsilnejších globálnych značiek sveta. Aktuálne Allianz pôsobí v 70 krajinách a poskytuje svoje služby 85 miliónom klientom.

Allianz – Slovenská poisťovňa, a.s. vznikla 1. 1. 2003 spojením Allianz so Slovenskou poisťovňou a stojí na silných základoch. Finančná sila, tradícia a profesionalita predstavujú istotu, že poskytuje svojim klientom prvotriedne služby, ktoré sú základom vzájomne prospešných vzťahov.

Je najväčšou univerzálnou poisťovňou na Slovensku. Ponúka celú škálu inovatívnych poistných produktov, od životného a úrazového poistenia, cez poistenie privátneho majetku a poistenie motorových vozidiel, až po poistenie priemyslu a podnikateľov.

Sme bezkonkurenčne najúspešnejšou poisťovňou a v súťaži finančných produktov Zlatá minca, kde už niekoľko rokov za sebou získavame najvyššie ocenenia vo všetkých nominovaných kategóriách a aj v špeciálnych kategóriách akými sú “Objav roka” alebo “Najinovatívnejšia poisťovňa”.

Allianz – SP má aktuálne viac ako 1,8 miliónov klientov s viac ako 6,8 miliónov poistných zmlúv, čo predstavuje takmer 27 % podiel (21 % podiel v životnom poistení a viac ako 35 % podiel v neživotnom poistení) na slovenskom poistnom trhu.

Ročne vybavíme 126.000 poistných udalostí v neživotnom poistení s celkovým plnením 153 miliónov eur s priemernou dĺžkou vybavenia poistnej udalosti 4 dni a 92.000 poistných udalostí v životnom poistení s celkovým plnením viac ako 35 miliónov eur.

Zavolajte mi:
+421905516404
Napíšte mi:
Dohodnite si stretnutie:
:
Ponuka pracovnej príležitosti: